Veebiäpi Tegemine

image
image
image
image
image
image
image
image

Meie Kogemus

Oleme tegelenud veebiäppide loomisega juba aastaid, oleme ehitanud edukaid süsteem paljudele startupidele, kes on meie teenusega kuni tänaseni rahul. Veebiäppe loome me kasutades kõige populaarsemaid ja parimaid programmeerimiskeeli, näiteks nagu React JS, Node JS, ASP.net jne.

Mis on oluline ühe eduka veebiäpi juures?

Veebiäppe tehes ja konkurentide tööd vaadates oleme näinud palju erinevusi. Oleme toonud välja kõik eelised, mis meie klientidele on meie juures silma paistnud järgmises loetelus:

Turvalisus

Veebiäppe tehes on esmatähtis sinu süsteemi ja sellesse registreerinud inimese turvalisus. Mitte mingil juhul ei tohi keegi ligi pääseda teie klientide konfidentsiaalsetele isikuandmetele. Oleme tähele pannud, et kohati on meie konkurendid just selle aspekti unustanud ning kiiresti kokku pannud turvavigadega äpi, kus pääseb ligi näiteks kasutaja isikuandmetele.

Modernne ja Läbimõeldud Disain

Väga tähtis on, et teie tulevane veebiäpp müüks. Selle saab tagada modernse disaini ja turunduslikult läbi mõeldud tekstiga.

Statistika

Kui oma veebilehe statistikat ei mõõdeta, ei saadagi teada, mis sellel toimub. Selle vältimiseks integreerime me teie süsteemi Google Analyticsi ja Google Tag Manageriga. Läbi nende süsteemide on teil väga kerge saada ülevaade teie veebilehel toimuvast.

Võta meiega ühendust

Saatke meile sõnum

Kui sul tekkis küsimus mõne meie teenuse kohta, saate siit kergesti meiega ühendust võtta.

image