Kodulehe tegemine

image
image
image
image
image
image
image
image

Kuidas valmib üks edukas veebileht?

Kodulehe ehitamine on delikaatne ning aeganõudev protsess. Hea leht ei valmi päevaga. Kvaliteetsel lehel ja mittekvaliiteetsel on suur vahe: üks ehitab usaldust, teine pigeb kaotab seda. Inimesed valivad iga kell kaasaegsaid ning hästi ülesehitatud veebilehti üle aegunud ja koledate.

Mida me peame oma kodulehti tehes silmas ja mis aspektid panevad teie lehe teiste seast välja paistma?

Kergesti kasutatav

Veebileht peab olema kasutajale kergesti kasutatav ning arusaadav. Me keegi ei taha, et külastaja lihtsalt teie lehe peal alla annaks ning konkurendi juurde läheks. Teeme kindlaks, et õige info on õiges kohas ning et kasutaja selle ka kergelt ja mugavalt üles leiaks.

Analüütika. Kuidas teada, kas teie veebileht töötab?

Analüütika on veebilehe üks kõige tähtsamaid osi. See aitab teil teada saada, kui kaua inimesed teie saidil viibivad ning võimaldab isegi eesmärke seada. Näiteks saate mõõta, kui palju inimesi jõudis vaadata KONTAKT lehekülge.

Lehe kiirus

Kui olete kunagi külastanud mõnda saiti ja oodanud kümneid sekundeid, enne kui midagi nägite, teate ilmselt, kui nõme see on. Aeglane laadimine võib ajada teie kliendi juba enne lehele jõudmist ära. Meie lahendustega sellist probleemi ei ole. Teeme kõike juba programmeerimise ajal optimiseeritult, nii et lehed laeksid võimalikult kiiresti, igas seadmes.

Pildid

Pole olemas head veebilehte ilma piltideta. Hästi pildistatud fotod annavad klientidele hea ülevaate sellest, millega te tegelete ning loovad usaldust. Mida rohkem pilte te meile saadate, seda parem sait teile tuleb!

SEO ehk Otsingumootorite Optimiseerimine

SEO tähendab kergelt öeldes seda, kui hästi Google(või mõni teine otsingumootor) teie lehte otsingutulemustes järjestab. Mida ülevamal pool teie leht on, seda suurem võimalus on sellel, et inimesed valivad just teie teenuse üle konkurendi oma. Olles otsingumootorite tulemustes kõrgel, võib teile ilma reklaamita tulla kümneid kuni sadu kliente. Siinhulgas tuleb märkida, et SEO ei ole asi mis juhtub päevaga. Tavaliselt hakkab teie veebileht umbes paari nädalaga otsingutulemustes kõrgemale tõusma.

Kasutussõbralikkus

Loome veebilehti, mis töötavad nii telefonis, tahvlis kui ka arvutis. See dünaamilisus on väga tähtis just aina suurenema nutitelefoni kultuuri tõttu. Paljud inimesed, kes teie kodulehte külastavad, teevad seda just oma telefonist. Mõtleme oma saitide tegemisel ka nende peale ning teeme need nutiseadme-sõbralikuks. Kindlasti ei tasuks ka mainimatta jätta, et nutiseadme-sõbralikus aitab ka tohutult kaasa teie veebilehe otsingumootorite järjestuse tulemstuele.

Palju võiks uus koduleht maksma minna?

Kuna kõik veebilehed on erinevad siis on konkreetset hinda raske öelda. Kodulehe hind sõltub peamiselt selle suurusest ja moodulite keerukusest. Tavaliselt jäävad meie tehtud kodulehed 500€ - 1100€ vahelisse hinnavahemikku.

Võta meiega ühendust

Saatke meile sõnum

Kui sul tekkis küsimus mõne meie teenuse kohta, saate siit kergesti meiega ühendust võtta.

image