Kodulehe Optimeerimine

image
image
image
image
image
image
image
image

Mis on kodulehe optimeerimine ja kuidas see saaks mind aidata?

Teil võib olemas olla küll veebileht, mis on loetav inimestele, kuid tänapäeval mängib suuremat rolli see, kui loetav see otsingumootorite jaoks on. Otsingumootorid(näiteks Google) annavad teie veebilehele oma süsteemis skoori, mille järgi nad seda teistele näitavad. Kui teie skoor on halb, näidatakse teie veebilehte otsingutulemuste lõpus. Hea skooriga näidatakase seda aga otsingutulemuste tipus. Mõelge ise, millal oli viimane kord, kui te mingit teenust või toodet otsidest Googlis klikkasite järgmisele lehele? Täpselt selle sama põhjuse pärast ongi oluline, et teie veebileht oleks otsingumootorite jaoks optimeeritud. Hästi optimeeritud lehega püsite te oma konkurentidest ees ja viite hoopis nemad Googli tagumistele lehtedele.

Kuidas viime me teie veebilehe otsingutulemustes esikohale?

Mobiilisõbralikus

Veebileht peab olema kasutajale kergesti kasutatav ning arusaadav. Me soovime, et külastaja vali,ks teie lehte üle konkurendi oma. Teeme kindlaks, et õige info on õiges kohas ning kindlustame et kasutaja selle kergelt ja mugavalt üles leiaks.

Arusaadav Tekst

Kerge ja lihtsasti mõistetav tekst aitab teie kliendil paremini teie ettevõttest aru saada. Halvasti kirjutatud tekst võib jätta kliente segadusse ning neid lehelt ära viia.

Optimeeritud Pildid

Veebilehe optimeerimisel on väga tähtis muuta pildid õigesse formaati. Liiga suured pildifailid muudavad teie saidi laadimisaega pikemaks, mis omakorda rikub teie lehe SEO. Kasutame pildiformaatidena järgmise generatsiooni formaate nagu näiteks JPEG 2000, JPEG XR ja WebP.

Võta meiega ühendust

Saatke meile sõnum

Kui sul tekkis küsimus mõne meie teenuse kohta, saate siit kergesti meiega ühendust võtta.

image