Kodulehe Optimeerimine

image
image
image
image
image
image
image
image

Mis on kodulehe optimeerimine ja kuidas see saaks mind aidata?

Teil võib olemas olla küll veebileht, mis on loetav inimestele, kuid tänapäeval mängib suuremat rolli see, kui loetav see otsingumootorite jaoks on. Otsingumootorid(näiteks Google) annavad teie veebilehele oma süsteemis skoori, mille järgi nad seda teistele näitavad. Kui teie skoor on halb, näidatakse teie veebilehte otsingutulemuste lõpus. Hea skooriga näidatakase seda aga otsingutulemuste tipus. Mõelge ise, millal oli viimane kord, kui te mingit teenust või toodet otsidest Googlis klikkasite järgmisele lehele? Täpselt selle sama põhjuse pärast ongi oluline, et teie veebileht oleks otsingumootorite jaoks optimeeritud. Hästi optimeeritud lehega püsite te oma konkurentidest ees ja viite hoopis nemad Googli tagumistele lehtedele.

Näide hästi optimeeritud veebilehe jõust:

Näide ediäN Näide ediäN Näide ediäN Näide ediäN Näide ediäN Näide ediäN Näide ediäN Näide ediäN Näide ediäN Näide ediäN Näide ediäN Näide ediäN Näide ediäN Näide ediäN

Kuidas viime me teie veebilehe otsingutulemustes esikohale?

Mobiilisõbralikus

Veebileht peab olema kasutajale kergesti kasutatav ning arusaadav. Me soovime, et külastaja vali,ks teie lehte üle konkurendi oma. Teeme kindlaks, et õige info on õiges kohas ning kindlustame et kasutaja selle kergelt ja mugavalt üles leiaks.

Arusaadav Tekst

Optimeeritud Pildid

Võta meiega ühendust

Võtke Ühendust Juba Täna

Kirjutage meile millist veebilehte soovite.

image